Strona główna Mapa serwisu Kontakt
"Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Spotkanie z laureatami konkursu HIT 2008

Marszał, ENERGO-TECH oraz HAWA – trzy firmy z powiatu gnieźnieńskiego zostały nagrodzone tytułem HIT 2008 w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie laureatom nagród i wyróżnień odbyło się 1 lutego podczas uroczystej gali w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wczoraj Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego spotkał się z przedstawicielami nagrodzonych firm.

Konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest organizowany w Wielkopolsce już od czternastu lat. Celem konkursu jest wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w regionie. Zakwalifikowane do konkursu i zgłoszone do Biura Konkursu dokonania firm, samorządów terytorialnych, instytucji i organizacji, zespołów i poszczególnych osób są poddawane szczegółowemu oglądowi i ocenie, a potem nagradzane przez kapitułę. Patronem edycji wielkopolskiej jest Wojewoda Wielkopolski.

Władze powiatu doceniły sukcesy osiągane przez lokalnych przedsiębiorców i na spotkaniu wyróżniły ich specjalnymi grawertonami. Starosta Krzysztof Ostrowski jest bardzo zadowolony z sukcesów jakie odnoszą firmy działające na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Składam serdeczne gratulacje i wyrazy uznania. Szczególnie jest to cenne, że dookoła mówi się o kryzysie, a tu się okazuje, że są firmy które nawet w kryzysie dają sobie radę Warto takie firmy honorować i promować, i właśnie po to zrobiliśmy to spotkanie, by pogratulować i podziękować tym firmom. Warto zauważyć, że wszystkie wyróżnione HIT-em firmy, były już wcześniej nagrodzone w naszym powiatowym konkursie „Orzeł Przedsiębiorczości”. Życzę, by te firmy dalej się rozwijały ku chwale powiatu gnieźnieńskiego, ale przede wszystkim dla mieszkańców, aby coraz więcej osób miało pracę.

Firma „MARSZAŁ” z siedzibą w Wydartowie otrzymała Tytuł HIT 2008 w kategorii produkcja za wysoki standard jakościowy kas pancernych i innych wyrobów ze stali i aluminium oraz usług w zakresie obróbki elementów metalowych.

Firma "MARSZAŁ" jest jednostką prężnie i efektywnie się rozwijającą. Na rynku działa od 15 lat, zatrudnia 82 osoby. Współpracuje z wieloma firmami w kraju i za granicą (Anglia, Francja, Holandia). Główną gałęzią produkcji są szafy pancerne, biurowe, bhp. Wykonuje również palety metalowe, kontenery, regały. Firma wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000.

Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „ENERGO-TECH” w Niechanowie otrzymał Tytuł HIT 2008 w kategorii handel i usługi za wysoką jakość świadczonych usług.

Firma ENERGO-TECH rozpoczęła swoją działalność 1974 roku w Chodzieży. Po dwuletniej działalności firmę przeniesiono do Niechanowa gdzie zwiększono zatrudnienie (aktualnie 40 osób) oraz rozszerzono zakres wykonywanych prac takich jak linie średniego napięcia, stacje transformatorowe. Od samego początku firma prowadzi działalność z zakresu robót energetycznych, linii kablowych i napowietrznych SN i NN, stacji transformatorowych, oświetlenia ulicznego, oświetlenia placów i ulic, zasilania stacji paliw. Od marca 2002 roku firma wykonuje usługi w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HAWA” w Gnieźnie otrzymało Tytuł HIT 2008 w kategorii handel i usługi za ofertę najwyższej jakości paliw i wysoką dynamikę sprzedaży w ramach realizowania strategii „Z HAWĄ DO EUROPY”.

Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku. Od 1998 roku działalność skupiła się wyłącznie na handlu paliwami. Aktualnie zajmuje się hurtową sprzedażą paliw oraz dystrybucją oleju opałowego Ekoterm Plus, a także prowadzi sieć własnych stacji paliw.

Marcin Puk2009-02-05
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Wtorek 12-12-2017 r.    Licznik Odwiedzin21374458

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno