Ułóż Piastowski rytm

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłasza konkurs na utwór muzyczny, który będzie służył jako wizytówka promocyjna naszego powiatu.


Konkurs jest adresowany do profesjonalnych grup muzycznych, działających na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Skomponowany przez nie utwór powinien nawiązywać do tradycji regionu, podkreślać jego historyczne znaczenie w kształtowaniu państwowości polskiej oraz być oryginalnym znakiem rozpoznawczym powiatu gnieźnieńskiego w celach podkreślenia jego unikatowości w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Długość nie powinna przekraczać pięciu minut. Uczestnik konkursu powinien przedstawić trzy propozycje utworów oraz jeden trzydziestosekundowy fragment jednego z nich, który będzie spełniał rolę spotu reklamowego.

Kompozycje należy dostarczyć na płycie CD, MP3 lub kasecie demo do 10 czerwca 2009 r do Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, ul. Jana Pawła II 9/10 z dopiskiem ,,Piastowski rytm’’ wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. W przypadku dostarczenia prac osobiście prosimy zostawić je w Biurze Podawczym starostwa, które znajduje się na parterze budynku.

Nagrodą będzie możliwość nagrania albumu muzycznego.


Załączniki: