Strona główna Mapa serwisu Kontakt
Bezpłatne badania mammograficzne                        W związku z nawałnicą, która miała miejsce 11 sierpnia b.r. istnieje możliwość uzyskania zasiłku celowego dla osób lub rodzin najbardziej poszkodowanych. Wszelkich informacji udzielają Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie i urzędy gmin w zależności od miejsca zamieszkania osoby poszkodowanej. Informacji udziela także Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w godz. 7.30-15.30 TEL 61 424 66 22, po godzinach pracy 508049106         Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                        Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem               Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gnieźnie        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Targi Turystyczne w Szczecinie

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie wraz z Urzędem Miejskim w Gnieźnie, Organizacją Turystyczną Szlak Piastowski oraz z Wielkopolską Organizacją Turystyczną, w dniach od 9 maja – do 10 maja uczestniczyło w XVIII Targach Turystycznych MARKET TOUR w Szczecinie. Impreza ta była zorganizowana była przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie i Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki podczas trwania PIKNIKU NAD ODRĄ.

W targach wzięło udział kilkudziesięciu wystawców z kraju oraz reprezentujących regiony turystyczne naszych zachodnich sąsiadów. Swoją ofertę prezentowały biura podróży, hotele, ośrodki wypoczynkowe, rekreacyjne, regiony i miasta turystyczne oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu turystycznego.

Piknikowi towarzyszyły liczne występy artystyczne grup młodzieżowych i folklorystycznych, koncerty wystawców i zespołów wokalnych.

Targi Turystyczne MARKET TOUR, to jedyne takie targi organizowane w formie plenerowego festynu. Z roku na rok popularność imprezy rośnie – Piknik nad Odrą znany jest już doskonale w całej Polsce i za granicą. Na Piknik przybywają licznie szczecinianie i turyści, by znaleźć interesujące oferty turystyczne na najbliższy sezon oraz by poznać miejsca warte odwiedzenia, a także by wspólnie spędzić czas wolny z rodzinami i przyjaciółmi.

Podczas trzeciego wystąpienia Wielkopolski na Pikniku obok Powiatu Gnieźnieńskiego i Gniezna reprezentowały się następujące samorządy Gmina Piła, Miasto Kalisz, Miasto Wągrowiec, a także Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie. Bardzo dobra lokalizacja i efektowna aranżacja stoiska Wielkopolski sprzyjały zainteresowaniu prezentowanych ofert.

Rodzinny charakter imprezy zachęca mieszkańców Szczecina i okolic do przybycia na targi i zapoznania się z ofertą turystyczną i zaplanowania zbliżających się wakacji.

Odwiedzający stoisko Wielkopolski pytali o możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na wielkopolskiej ziemi jak również o zabytki i muzea. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły turystyki kulturowej dotyczyły m.in. Szlaku Piastowskiego.

Piknik nad Odrą jest doskonałą okazją do zaprezentowania oferty turystycznej Mast i regionów tuż przez rozpoczynającymi się wakacjami, zwłaszcza, że mieszkańcy Szczecina i okolic bardzo chętnie za cel swoich wypraw wybierają Wielkopolskę.

Opracowanie: Biuro WOT


2009-05-13
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Sobota 21-10-2017 r.    Licznik Odwiedzin20727515

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno