Centrujemy coolturę - PRACA Dołączysz? Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły

Masz otwartą głowę, a przede wszystkim pasję i umiejętności twórcze? Czas żebyś spróbował dopasować się do Centrum Kultury eSTeDe przy ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie.

Do instruktorów, szefów grup artystycznych, twórców i artystów: muzyka, taniec, teatr, plastyka i inne...zwłaszcza i inne

Mamy sporą ofertę i niezrównane pomysły, już dziś wiemy, że jest z nami w eSTeDe solidna kadra...Być może jednak brakuje nam Ciebie. Prowadziłeś kiedyś zajęcia z grupą, jesteś instruktorem? A przede wszystkim jeśli masz pomysł na stworzenie własnej sceny, pracowni i przyciągniecie uczestników? - możesz zasilić naszą ekipę. Przedstaw swoją ofertę: w kilku zdaniach, co potrafisz, jakie masz doświadczenie w pracy instruktorskiej i krótki opis zajęć które Twoim zdaniem zainteresują uczestników i wzbogacą ofertę. Jeśli sam nie wiesz co chciałbyś robić, nie pomoże nawet wykształcenie, mamy pełne ręce i głowy roboty, nie możemy za Ciebie myśleć o Twoich zajęciach. Jeśli jednak wiesz co chciałbyś robić, masz wizję choć mniej więcej jak to robić – na pewno pomożemy Tobie w pracy w Centrum Kultury Scena to dziwna eSTeDe. Wychodzimy z założenie, że jeśli zaciekawisz nas, możesz zaciekawić innych.


Więcej informacji na stronie: www.estede.blox.pl