Najpiękniejszy bożonarodzeniowy stół

Wczoraj w restauracji Leo Libra w Gnieźnie odbyło się wręczenie nagród uczestnikom I Międzyszkolnego Konkursu na aranżację stołu bożonarodzeniowego, w którym udział wziął starosta gnieźnieński - Dariusz Pilak.

W konkursie udział wzięło siedem szkół ponadgimnazjalnych, a mianowicie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Gnieźnie, III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 w Gnieźnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie.

Jury w składzie: Barbara Kędzierska, Marzena Bociek oraz Hubert Śrama surowo ocenili wszystkie aranżacje i wytypowali zwycięzców, którzy poza dyplomami uznania otrzymali grawertony ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz szereg innych nagród.

Starosta pogratulował wszystkim uczestnikom, a także dziękował za włożony wkład pracy oraz pomysły. Podziękował organizatorom oraz złożył życzenia świąteczne od siebie i nowego zarządu powiatu. Po krótkich gratulacjach dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Dariusza Banickiego wręczono nagrody zwycięzcom: I miejsce - Kamila Labrenz i Paulina Samonek, II miejsce - Lena Mazurek i Monika Szarzyńska, III miejsce - Karolina Pluta i Maciej Kubicki.

Młodzież zainspirowała zebranych gości pięknymi pomysłami na świąteczny stół oraz pokazała, że ma plan jak kreatywnie się rozwijać w przyszłości.