Powiat Gnieźnieński HIT-em w Wielkopolsce!

Aż 6 statuetek HIT-a za rok 2010 powędrowało do firm i instytucji z terenu Powiatu Gnieźnieńskiego. Hit-a Promocji Regionu, drugi rok z rzędu, otrzymał również samorząd Powiatu Gnieźnieńskiego za skuteczną promocję swojego potencjału gospodarczego i społecznego.

Specjalne wyróżnienie - tytuł Promotora Przedsiębiorczości HIT 2010 - otrzymała ponadto Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.

Tegoroczna edycja konkursu Gospodarczo - Samorządowy HIT Regionu odbyła się po raz siedemnasty. Organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja Promocyjno - Reklamowa Punkt S z Piły oraz Konwent Starostów Województwa Wielkopolskiego. Konkurs jest rozgrywany w następujących kategoriach konkursowych:

Uroczysta gala wieńcząca konkurs odbyła się w niedzielę, 20 lutego br. w Auli UAM w Poznaniu. Gośćmi honorowymi gali byli Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Leszek Wojtasiak oraz Wicewojewoda Wielkopolski Przemysław Pacia. Galę uświetnił występ zespołu VOX.

Laureaci z terenu Powiatu Gnieźnieńskiego:

Organizatorzy konkursu od ubiegłego roku przyznają ponadto HIT-a Promocji Regionu wyróżniającym się starostwom powiatowym najlepiej promującym swój potencjał społeczno - gospodarczy. Tego typu wyróżnienie jest przyznawane jednemu starostwu w każdym z pięciu subregionów Wielkopolski (tj. okręg koniński, okręg leszczyński, okręg kaliski, okręg pilski i okręg poznański), zgodnie z zakresem terytorialnym rozgrywanego konkursu. Powiat Gnieźnieński, jako jeden z dwóch powiatów, powtórzył swój ubiegłoroczny sukces po raz drugi otrzymując HIT-a Promocji Regionu.

W tym roku po raz pierwszy w historii konkursu został ponadto przyznany przez organizatorów konkursu tytuł Promotor Przedsiębiorczości HIT 2010. Otrzymała go Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o. za znaczący wkład w promocję przedsiębiorczości na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.