Konkurs fotograficzny „Spotkajmy się przy projekcie" rozpoczęty!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie ogłasza, iż ruszył kolejny konkurs związany z funduszami europejskimi. Tym razem do wygrania jest 48 wyjątkowych aparatów do lomografii.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.facebook.pl/FunduszeUE i udać się w jedno z 48 miejsc przedstawionych w aplikacji, w których powstały ciekawe projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Jednym z tych miejsc jest Muzeum Początków Państwa Polskiego mieszące się w Gnieźnie. W każdym z miejsc, znajdujących się na mapie należy zrobić sobie zdjęcie, a następnie zgłosić tę fotografię do konkursu wraz z wymyślonym hasłem promującym fundusze unijne lub inwestycję.

Spośród nadesłanych prac jury konkursu wybierze 48 zwycięzców.

UWAGA! Wybrano po trzy projekty w każdym województwie – łącznie 48 inwestycji, przy których można zrobić sobie zdjęcie. Dla każdego projektu przewiduje się jednego zwycięzcę! 

Jury konkursu będzie brać pod uwagę kreatywność hasła oraz jakość i pomysłowość zgłoszonego zdjęcia. Z nagrodzonych fotografii zostanie stworzona galeria w formie mapy Polski, którą zamieszczona będzie na profilu Fundusze Europejskie.

Konkurs trwa od 17 października do 17 listopada 2012 r. 

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia !

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich 
ul. Rynek 10/1 
62-200 Gniezno
e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl
tel.: 61 425 02 90 
serwis informacyjny:
www.wrpo.wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.pl