Strona główna Mapa serwisu Kontakt
"Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

XXIII Ogólnopolski Bieg Niechana

24 maja na Plantach w Niechanowie odbył się XXIII Ogólnopolski Bieg Niechana. W rywalizacji uczestniczyło prawie 800 uczestników, w tym dzieci i młodzież z 16 szkół podstawowych i z 14 gimnazjów województwa wielkopolskiego.

Biegi odbyły się w 6 kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Jednym z organizatorów imprezy było Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz fotorelację z biegu.

W konkurencji dziewcząt rocznik 2002 na dystansie 800m

1
Tomaszewska Marta
Gniezno SP nr 5
2
Trzcińska Wiktoria
Trzemeszno SP nr 2
3
Cieślicka Weronika
Witkowo SP nr 3


W konkurencji chłopców rocznik 2002 na dystansie 800m

1
Janowski Patryk
Mieleszyn
2
Janowski Maksymilian
Niechanowo
3
Snuszka Stanisław
Wronczyn


W konkurencji dziewcząt rocznik 2001 na dystansie 800m

1
Kossakowska Julia
Żydowo
2
Navahrodskaya Volha
Czerniejewo
3
Nawrocka Paulina
Mieleszyn


W konkurencji chłopców rocznik 2001 na dystansie 800m

1
Danisiewicz Jakub
Witkowo SP nr 3
2
Armacki Łukasz
Żydowo
3
Ayadi Adam
Gniezno SP nr 5


W konkurencji dziewcząt rocznik 2000 na dystansie 800m

1
Banaszak Liliana
Gniezno SP nr 5
2
Kopecka Wiktoria
Mieleszyn
3
Wrzesińska Karolina
Łopienno


W konkurencji chłopców rocznik 2000 na dystansie 800m

1
Sobczyński Ernest
Nowy Folwark
2
Kwiatkowski Szymon
Nowy Folwark
3
Pietraszak Łukasz
Szczytniki Duchowne


Zespołowo w kategorii szkół podstawowych:

I miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 z Witkowa
II miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 z Gniezna
III miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej z Żydowa

W konkurencji dziewcząt rocznik 1999 na dystansie 1000m

1
Ziemba Wiktoria
Witkowo
2
Pokora Katarzyna
Witkowo
3
Kozłowska Ewelina
Niechanowo


W konkurencji chłopców rocznik 1999 na dystansie 1000m

1
Tracz Wojciech
Wronczyn
2
Kwiatkowski Krystian
Nowy Folwark
3
Kajdaniak Daniel
Gniezno Gim. Nr 2


W konkurencji dziewcząt rocznik 1998 na dystansie 1000m

1
Wareńczak Weronika
Witkowo
2
Basińska Oliwia
Witkowo
3
Smarzyk Agnieszka
Niechanowo


W konkurencji chłopców rocznik 1998 na dystansie 1000m

1
Stefański Bartosz
Wronczyn
2
Walkowiak Maciej
Mieleszyn
3
Kopecki Dominik
 Gniezno Gim. Nr 2


W konkurencji dziewcząt rocznik 1997 na dystansie 1000m

1
Przyborska Marta
Mieleszyn
2
Zywert Antonina
Ostrowite
3
Chęś Oliwia
Witkowo


W konkurencji chłopców rocznik 1997 na dystansie 1000m

1
Niedzielski Adam
Szczytniki Duchowne
2
Jabłoński Krystian
Gniezno Gim. Nr 2
3
Skupiński Piotr
Gniezno Gim. Nr 2


Zespołowo w kategorii gimnazjów:

I miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum z Witkowa
II miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum z Mieleszyna
III miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum z Niechanowa

Klasyfikacja biegu otwartego:

I miejsce Manc Szymon MKS Gniezno
II miejsce Tracz Wojciech Wronczyn
III miejsce Wojciechowski Bartosz Gniezno

Wyniki konkurencji towarzyszących:
  1. Rzut ringo (chłopcy)
    1. Ciaciuch Kacper
    2. Kozłowski Piotr
    3. Bryska Jakub
    Rzut ringo (dziewczęta)
    1. Gręda Natalia
    2. Buczkowska Weronika
    3. Herman Marta

  2. Rzut lotką (chłopcy)
    1. Figas Tomasz
    2. Sobczyński Ernest
    3. Wałowski Bartosz
    Rzut lotką (dziewczynki)
    1. Malczewska Aneta
    2. Brzeźniak Daria
    3. Olszanowska Maria
Nagrody, medale, puchary i dyplomy dla zwycięzców wręczyli licznie zgromadzeni goście – przedstawiciele władz samorządowych, szkół, ośrodków i stowarzyszeń wśród nich między innymi: Robert Andrzejewski – Wicestarosta Gnieźnieński, Anna Wójcik – Starczewska – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Sportu Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, Eugeniusz Zamiar – Wójt Gminy Niechanowo, Stanisław Dolaciński – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna, Zdzisław Sikora – Przewodniczący Rady Gminy w Niechanowie.

Indywidualnie, za trzy pierwsze miejsca, zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale a pierwsze 6 drużyn w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum - puchary. Pomiędzy wszystkich startujących rozlosowano mnóstwo upominków. Nagrodę główną - Encyklopedię Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej, ufundowaną przez posła Tadeusza Tomaszewskiego wylosował Patryk Wawrzynek z Gimnazjum z Mieleszyna. Wójt Gminy Niechanowo – Eugeniusz Zamiar ufundował nagrodę w wysokości 200 zł dla najlepszych zawodników z Gminy Niechanowo.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!





















2013-05-27
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Niedziela 19-11-2017 r.    Licznik Odwiedzin21075642

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno