Starosta pogratulował zwycięzcom konkursu fotograficznego

Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusz Pilak, spotkał się ze zwycięzcami konkursu fotograficznego „Niezapomniane miejsca, niezapomniane chwile” zorganizowanego przez portal Informacjelokalne.pl.

Zainteresowanie konkursem, którego uczestnicy fotografowali wyjątkowe miejsca w Polsce odwiedzone w czasie wakacji, przerosło oczekiwania, bowiem ocenie poddano aż 64 zdjęcia.

Ostatecznie komisja w składzie Jerzy Andrzejewski, artysta-fotografik, przewodniczący Komisji, Danuta Kryszak i Radosław Gaca z Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz Karol Soberski, redaktor naczelny informacjilokalnych.pl (organizator konkursu), przyznała następujące nagrody i wyróżnienia.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Michał Kapcia z Gorzuchowa (gmina Kłecko) za fotografię pt. „Wrak”. Druganagroda przypadła Julii Wołosowicz z Kruchowa (gmina Trzemeszno) za zdjęcie pt. „Niezapomniane wakacje z ukochanym”. Trzecie miejsce zajęła Aneta Śmigielska z Niechanowa za pracę pt. „Pocałunek o zachodzie słońca”.

Komisja wyróżniła pięć fotografii, których autorami:Joanna Borowska z Grabowa (gmina Czerniejewo) za fotografię pt. „Poznański Ratusz nocą”; Anna Frąckowiak z Olekszyna (gmina Kiszkowo) za pracę pt. „Panorama Gór Stołowych”; Michał Kapcia z Gorzuchowa za zdjęcie zatytułowane „Zachód słońca”; Milena Niewiadomska z Niechanowa za zdjęcie pt. „Harmonia” oraz Łukasz Szykowny z Gniezna za zdjęcie pt. „Kochać to nie znaczy zawsze to samo”.

Dodatkową nagrodę w konkursie, już poza obradami Komisji Konkursowej, postanowiła przyznać redakcja Informacjilokalnych.pl, która uhonorowała Jakuba Kapelę z Modliszewa (gmina Gniezno) za zdjęcie pt. „Zamek w Bobolicach”.

Wszystkim nagrodzonym osobiście pogratulował Starosta Dariusz Pilak, który każdemu z uczestników życzył wielu sukcesów i dalszego rozwoju fotograficznej pasji.Nagrodzone prace szczegółowo omówił fotograf Jerzy Andrzejewski.

Nagrodzone zdjęcia