Strona główna Mapa serwisu Kontakt
WKU Konin – nabór do służby przygotowawczej     "Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Orły w sieci

„Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” wzbogacił się o własny portal internetowy. Można na nim znaleźć wszelkie informacje o konkursie i wszystkich laureatach dotychczasowych siedmiu edycji. Będzie również można na bieżąco śledzić ciekawostki o ważnych wydarzeniach z działalności nagrodzonych firm.

Radości z tego faktu nie kryją patroni konkursu. Jak mówi Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak: „Konkurs po raz kolejny udowadnia, że jest możliwa współpraca na linii urząd – biznes. Osobiście cieszą mnie wszystkie małe i duże sukcesy naszych przedsiębiorców. A pomyślność naszych laureatów to bardziej zasobny powiat i lepsza kondycja społeczno – gospodarcza naszej małej ojczyzny”.

Stefan Pokładecki, Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości dodaje: „Zgodnie z obietnicą daną podczas tegorocznej gali stworzyliśmy i uruchomiliśmy specjalny portal internetowy dedykowany konkursowi i jego laureatom. Tym samym wzmacniamy markę samego konkursu, promujemy naszych przedsiębiorców pokazując, że w dzisiejszych czasach sukces w biznesie jest naprawdę możliwy”.

Specjalnie stworzona strona internetowa poświęcona konkursowi jest dostępna pod adresem: www.orzelprzedsiebiorczosci.pl. Można na niej znaleźć informacje m. in. o samym konkursie (o zasadach udziału, kategoriach i kryteriach ocen, nagrodach i historii konkursu), czy też dotychczasowych edycjach i nagrodzonych przedsiębiorstwach, w tym o zdobywcach prestiżowego tytułu: „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Z kolei w zakładce GALERIA dostępne są materiały filmowe i fotograficzne z gal finałowych oraz z wizytacji członków kapituły konkursu w siedzibach firm.

Serwis www.orzelprzedsiebiorczosci.pl to strona nie tylko o laureatach konkursu, ale i dla laureatów. Będą na niej zamieszczane bieżące informacje o naszych lokalnych liderach przedsiębiorczości: o ich planach, zamierzeniach, osiągnięciach czy sukcesach.

Natomiast już dziś zapraszamy do przeczytania wywiadu z panem Dariuszem Witkowskim - prezesem zarządu organu prowadzącego Językową Szkołę Podstawową Prymus w Gnieźnie, laureatem VII edycji konkursu w kategorii: debiut gospodarczy.

Mamy nadzieję, że portal poświęcony powiatowemu konkursowi gospodarczemu i jego laureatom zostanie pozytywnie przyjęty i oceniony, oraz że będzie sprawnym instrumentem promocji najlepszych podmiotów gospodarczych powiatu gnieźnieńskiego, upowszechniania pozytywnych wzorców oraz budowania prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki.

fot. Jerzy Andrzejewski,
archiwum Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
i Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie2013-12-20
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Sobota 16-12-2017 r.    Licznik Odwiedzin21433431

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno