Strona główna Mapa serwisu Kontakt
WKU Konin – nabór do służby przygotowawczej     "Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Starosta pogratulował laureatom HIT-a

Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak, na specjalnie zorganizowanym spotkaniu, pogratulował tegorocznym laureatom konkursu Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionu. Do firm i instytucji z terenu powiatu gnieźnieńskiego powędrowało w sumie siedem statuetek.

HIT–a Promocji Regionu, piąty rok z rzędu (!), otrzymał samorząd Powiatu Gnieźnieńskiego za skuteczną promocję swojego potencjału gospodarczego i społecznego. Powiat Gnieźnieński uhonorowany został również tytułem Rubinowy HIT za rewitalizację budynku dawnych koszar przy ulicy Sobieskiego 20.

Konkurs obejmuje 8 kategorii: produkcja, handel i usługi, rolnictwo i przetwórstwo żywności, ekologia, organizacja i zarządzanie, samorządność, edukacja, kultura i sport.
Uroczysta gala wieńcząca zmagania odbyła się w niedzielę, 23 lutego br. w Auli UAM w Poznaniu. Finał konkursu uświetnił występ braci Piotra i Wojciecha Cugowskich.

„Ideą konkursu jest uhonorowanie i promocja dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych wielkopolskich przedsiębiorstw” – napisał w okolicznościowych podziękowaniach dla laureatów Starosta Dariusz Pilak, „…dlatego uzyskana nagroda […] to niekwestionowany sukces będący powodem do dumy i satysfakcji. Uzyskanie tego prestiżowego wyróżnienia jest tym bardziej cenne, że zostało ono poprzedzone oceną i weryfikacją przedsiębiorstwa dokonaną przez przedstawicieli kapituły konkursu. Stanowi więc niewątpliwy dowód zaangażowania wszystkich pracowników w rozwój firmy, a także świadczy o uznaniu jej za godną naśladowania przez inne przedsiębiorstwa. Niniejsza nagroda jest także wkładem w tworzenie przyjaznego klimatu przedsiębiorczości w Powiecie Gnieźnieńskim” – dodaje Starosta.

Warto dodać, że co roku Starosta typuje kandydatów do nagrody spośród laureatów organizowanego co dwa lata konkursu pn. „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Wnikliwa weryfikacja firm na etapie konkursu powiatowego ma niewątpliwie wpływ na dalsze sukcesy przedsiębiorców na poziomie regionalnym, a nawet ogólnopolskim.

Laureaci konkursu Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionu 2013 z terenu powiatu gnieźnieńskiego: Biuro Rachunkowe „Profit” Magdalena Bosacka w Gnieźnie, Planasa Polska sp. z o.o. w Gnieźnie, „Optimal – System” sp. z o.o. w Trzemesznie, FINexpert Michał Kałuża w Gnieźnie, Produkcja, Handel, Usługi „EFEKT” Joanna Stawska w Rzegnowie (gmina Łubowo), Powiat Gnieźnieński za rewitalizację obszaru powojskowego – budynku dawnych koszar 6. Regimentu Piechoty Pomorskiej w Gnieźnie przy ul. Sobieskiego 20, Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO-TECH E. Pawlikowski w Cielimowie.

Teresa Gaweł, II LO
2014-03-03
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Środa 13-12-2017 r.    Licznik Odwiedzin21389127

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno