Trwają Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne

Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak oraz Rektor GSW „Milenium” dr Hubert Paluch uroczyście otworzyli XIII Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne, które przez dwa dni trwać będą w Auli I LO przy ulicy Kostrzewskiego w Gnieźnie.

Jak powiedział Starosta Dariusz Pilak – Gnieźnieńskie Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną biorących w nich udział placówek, ale i impulsem do przemyślenia własnej drogi życiowej i edukacyjnej w sposób zapewniający właściwe wejście na rynek pracy.

Na uroczystej inauguracji targów obecni byli m.in. członkowie Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, Przewodniczący Rady Powiatu Telesfor Gościniak, wraz z Radnymi, przedstawiciele Urzędu Miasta i Rady Miejskiej w Gnieźnie, dyrektorzy i nauczyciele z gnieźnieńskich placówek oświatowych.

Organizatorami targów są Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium”, we współpracy z Instytutem Kultury Europejskiej UAM, I Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie oraz Cechem Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

Na targach gościć będzie ponad 40 wystawców.