Mikołajki w eSTeDe

Już 6 grudnia zapraszamy do Centrum Kultury „Scena to dziwna” na Mikołajki. O godzinie 12.00 rozpoczynamy mikołajkowe gry i zabawy z przedszkolem Bajkowy Świat, a o godzinie 14.00 czeka nas „Elfobranie”.

„Elfobranie” to świąteczne widowisko interaktywne - niezwykła opowieść o Elfach. Raz na tysiąc lat Rada Elfów zbiera się po to, by powołać Drużynę Elfów Świętego Mikołaja. Aby dołączyć do Drużyny, publiczność będzie musiała, pod wodzą pary Elfów- animatorów, wykonać szereg zadań wyznaczonych w liście od Świętego Mikołaja i tajemniczej Księdze Elfów. Wszystko to w rytm świątecznych piosenek, śpiewanych na żywo. Zakończeniem tej przygody będzie zjawienie się Mikołaja. Widowisko jest adresowane do dzieci w wieku 3 - 9 lat.

Bilety w cenie 5 zł dla dzieci i 10 zł dla dorosłych do nabycia od 24 listopada w eSTeDe.

O godzinie 12.00, odbędą się mikołajkowe gry i zabawy przygotowane we współpracy z przedszkolem „Bajkowy Świat” przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na mikołajkowe gry i zabawy wstęp jest wolny.

Podczas Mikołajek będziemy także zbierać pieniądze dla chorej Kornelki. Serdecznie zapraszamy do włączenia się wakację na rzecz chorej dziewczynki!