Zostań Wolontariuszem WOŚP w Gnieźnie! Rejestracja ruszyła!

11 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejny -23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, WOŚP także grać będzie w Pierwszej Stolicy Polski!Lubisz pomagać? Chcesz ciepło wspominać styczniową niedzielę? Zagrasz z nami w Orkiestrze?

Sztab 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gnieźnie - zaprasza! Otrzymaj identyfikator, puszkę, czerwone serduszka. Kwestuj i zostań Wolontariuszem w dniu Finału!

Kiedy możesz się zgłosić?
W dniach 15, 16 oraz 17 grudnia 2014 roku (poniedziałek, wtorek oraz środa), w godzinach od 17:00 do 20:00.

Gdzie możesz się zgłosić?
C.K. eSTeDe w Gnieźnie, ul. Roosevelta 42, sala nr 15 - siedziba Sztabu.

Kto może się zgłosić?
Każdy, kto ma ochotę pomóc! Jednak ważna informacja - jeśli masz mniej niż 18 lat, przyprowadź ze sobą pełnoprawnego, pełnoletniego opiekuna!

Uwaga! Informacja dla placówek oświatowych z Gniezna oraz najbliższych rejonów! Jak co roku liczymy także na Wasze zaangażowanie! Pełnoletnich przedstawicieli oświaty (jedna osoba z jednej placówki oświatowej), zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 15 grudnia 2014 roku (poniedziałek) do C.K. eSTeDe w Gnieźniew godzinach 17:00 - 19:00. Sala nr 12.

Już na miejscu będziemy wykonywać zdjęcie, potrzebne do identyfikatora! Szefem gnieźnieńskiego Sztabu został Rafał Popek.

Zapraszamy także na nasz fan page na Facebook-u: www.facebook.com/sztabwospgniezno

23. Finał WOŚP: Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Czekamy na Was! WIELKIE SIEMA!

Waldek Pawlak
rzecznik prasowy 23. Finału WOŚP w Gnieźnie
tel. 661668545