Pomóżmy Kornelce!

Mała Kornelka z Gniezna urodziła się z zespołem wad wrodzonych. Ma wadę serca, nerek i układu moczowego. W wieku 9 miesięcy przeszła operację lewostronnego przeszczepu i skrócenia moczowodu.

Już 22 marca br., w godzinach 16:00 – 18:00 w Auli I LO w Gnieźnie przy ulicy Kostrzewskiego odbędzie się charytatywny maraton ZUMBA, dedykowany właśnie Kornelce.

Rodzice Kornelki, władze Powiatu Gnieźnieńskiego, Urzędu Miasta Gniezna oraz zaangażowani w akcję instruktorzy Zumba, podczas konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, w dniu 12 marca br., serdecznie zaprosili wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w maratonie. Cały dochód z imprezy (wpisowe dla uczestników 20 zł) oraz datki ze zbiórki publicznej poprzedzającej maraton, zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację małej Kornelki.

Każdy, kto chce pomóc Kornelce może także zasiąść na widownii obserwować zmagania maratończyków Zumba. Kornelia czeka również na 1% podatku: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, KRS 0000186434, cel szczegółowy 664/K Kornelia Kuczma.