Spotkanie informacyjne „Fundusze europejskie na edukację”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne pt.: „Fundusze europejskie na edukację”, które odbędą się w Gnieźnie, Wrześni, Słupcy i Wągrowcu.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia projektów w obszarze edukacji z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie informacyjne adresowane jest do przedstawicieli szkół i przedszkoli oraz pozostałych instytucji działających na rzecz edukacji.

Terminy i miejsce spotkań informacyjnych: W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres: j.jastrzebska@powiat-gniezno.pl, lub gniezno.fe@wielkopolskie.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie
ul. Rynek 10/1, 62-200 Gniezno
tel. 61 425 02 90
kom. 691 950 043
e-mail: gniezno.fe@wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.wrpo.wielkopolskie.pl

W załączeniu program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.