Przybory szkolne pojadą na Ukrainę – dziękujemy!

Przybory szkolne dla uczniów z Rejonu Humańskiego podarowane przez mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego, podczas niedawnej akcji koordynowanej przez CK eSTeDe i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, zostały oficjalnie przekazane...

stowarzyszeniu Społeczno-Kulturalnemu „Polska-Ukraina” w Poznaniu, które zajmie się dalszą dystrybucją zebranych artykułów.

We wtorek, 25 sierpnia br., Marcin Makohoński, dyrektor wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz Grzegorz Reszko, dyrektor CK eSTeDe, w imieniu starosty Beaty Tarczyńskiej przekazali zebrane pomoce szkolne na ręce pracowników biura Stowarzyszenia „Polska-Ukraina”, działającego przy Konsulacie Honorowym Ukrainy w Poznaniu - pomysłodawcy i organizatora zbiórki.

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego pragnie podziękować wszystkim, którzy uczestnicząc w zbiórce przyczynili się do pomocy uczniom z Ukrainy i poprzez szczery dar serca okazali im swoje bezinteresowne wsparcie.Zbiórka objęta była zgodą Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.