Stypendia sportowe zostały przyznane

Komisja ds. przyznawania stypendiów i nagród Starosty Gnieźnieńskiego dla wyróżniających się sportowców i nauczycieli wychowania fizycznego w dniu 20 grudnia 2005 r. przyznała 27 osobom stypendia sportowe.






W pracach Komisji brali udział:

Komisja postanowiła przyznać stypendia na okres od 1 stycznia 2006 r. do 31 grudnia 2006 r. dla następujących 27 osób:

  1. Baniewicz Piotr, UKH „Start 1954" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  2. Binkowska Emilia, KS „Sparta" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  3. Borecka Sara, KS „Sparta" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  4. Budniak Jarosław, GTT „Diament" Gniezno, triathlon - 100,00 zł
  5. Budniak Marcin, GTT „Diament" Gniezno, triathlon - 100,00 zł
  6. Dytman Sandra, KS „Sparta" Gniezno,Hokej na trawie - 100,00 zł
  7. Grotowski Hubert, KS „Stella" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  8. Jacek Monika, KS „Stella" Gniezno, Tenis stołowy - 100,00 zł
  9. Jankowski Grzegorz, UKH „Start 1954" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  10. Kaniasty Sebastian, KS „Stella" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  11. Karmoliński Maciej, KS „Stella" Gniezno, Tenis stołowy - 200,00 zł
  12. Klorek Dariusz, KS „Stella" Gniezno, boks - 100,00 zł
  13. Kozłowska Katarzyna, GTT „Diament" Gniezno, triathlon - 100,00 zł
  14. Krause Kamila, KS „Sparta" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  15. Król Milena, KS „Sparta" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  16. Marszałek Szymon, MKS Gniezno, LA - 150,00 zł
  17. Miś Łukasz, KS „Stella" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  18. Odrowska Monika, MKS MOS Gniezno, piłka ręczna - 100,00 zł
  19. Poltaszewski Michał, UKH „Start 1954" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  20. Przybylski Jędrzej, GTT „Diament" Gniezno,triathlon - 200,00 zł
  21. Różewski Dariusz, UKH „Start 1954" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  22. Siwka Sebastian, GTT „Diament" Gniezno,triathlon - 150,00 zł
  23. Smelkowska Karolina, KS „Stella" Gniezno, Tenis stołowy - 200,00 zł
  24. Stępień Jakub,MKS Gniezno,LA,150,00 zł
  25. Śronkowski Jakub, KS „Stella" Gniezno, Hokej na trawie - 100,00 zł
  26. Weronika Walna, KS „Stella" Gniezno, Tenis stołowy - 200,00 zł
  27. Zieliński Łukasz, GTT „Diament" Gniezno, triathlon - 150,00 zł



    Sonia Gralak