Podziękowania dla wystawców

W piątek, 7 grudnia w starostwie powiatowym odbyło się spotkanie z przedstawicielami firm z powiatu gnieźnieńskiego, które prezentowały się podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Hodowli Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich ,,Farma 2007’’. Promocja powiatu gnieźnieńskiego uznana została wówczas za najciekawszą, za co przyznano Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podczas spotkania przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Winiarska, starosta Krzysztof Ostrowski, członek Zarządu Wojciech Krawczyk oraz Janusz Winiarski z Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa starostwa wręczyli wystawcom grawertony ze słowami podziękowania.
Otrzymały je następujące firmy: K2 Ogrody, PPH ,,Koneser’’, Spółdzielnia Mleczarska w Witkowie, Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Kalina, Organizacja Turystyczna Szlak Piastowski, Wyroby Masarskie Alojzy Nitka z Rybna Wlk., Grupa Producencka ,,Polanie’’ oraz Tadeusz Panowicz, który prezentował na stoisku grafiki swojego autorstwa, przedstawiające obiekty architektoniczne i sakralne powiatu gnieźnieńskiego.

Tadeusz Panowicz uhonorowany został podwójnie. Otrzymał on bowiem również Medal Milenium Zjazdu Gnieźnieńskiego z okazji 40-lecia popularyzacji wiedzy o Ziemi Gnieźnieńskiej.

Ewa Michalak