BIPPoniedziałek, 20.8.2018

Podsumowanie Turnieju Piłki Ręcznej „Gniezno Cup 2008”

Podsumowanie Turnieju Piłki Ręcznej „Gniezno Cup 2008”

Nagrody najlepszym zespołom oraz zawodniczkom wręczył Wicestarosta Gnieźnieński Dariusz Pilak. Turniej został zorganizowany przez MKS MOS Gniezno oraz UKS Tuzinek Gniezno. Starostwo Powiatowe w Gnieźnie w formie dotacji wsparło finansowo organizację turnieju.

WYNIKI TURNIEJU

W kategorii dziewcząt rocznik 96 grano dwukrotnie systemem „każdy z każdym”.


1 MMTS Kwidzyn 16 pkt    bramki    150 - 43
2 Pogoń Szczecin 10 pkt 102 – 82
3 MKS MOS Gniezno 10 pkt 131 – 79
4 MUKS Mosina 4 pkt 89 – 144
5 UKS Tuzinek Gniezno    0 pkt 41 – 173 rocz. 1997

O kolejności na drugim i trzecim miejscu zadecydowały bezpośrednie mecze.

Najlepsza zawodniczka turnieju - Ada Górna z Kwidzyna
Najlepsza bramkarka - Natalia Warzywoda z Kwidzyna
Najlepsza snajperka - Angelika Lisiecka z MKS MOS Gniezno

Najlepsza siódemka turnieju:
  • Natalia Koper - Kwidzyn
  • Monika Chuda - MKS MOS Gniezno
  • Jagoda Ławniczak - MKS MOS Gniezno
  • Natalia Krupińska - Kwidzyn
  • Malwina Karpińska - Szczecin
  • Agnieszka Bogusławska - Szczecin
  • Katarzyna Górecka - Mosina

W kategorii juniorki młodsze 10 zespołów podzielono na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki

GR. A
ChKS Łódź 8 pkt 78-55
MMTS Kwidzyn 6 pkt 67-53
MKS MOS Gniezno 4 pkt 54-57
Pogoń 93’ Szczecin      2 pkt 50-59
Kowalewo Pom. 0 pkt 57-82

Gr B
Wilanowia Warszawa 6 pkt 68-61
AZS AWFiS Gdańsk 6 pkt 79-54
Finepharm Jelenia G.     4 pkt 69-55
Pogoń’92 szczecin 4 pkt 49-68
Truso Elbląg 0 pkt 46-83

Mecze finałowe zostały rozegrane w niedzielne przedpołudnie

o I miejsce
ChKS Łódź – Wilanowia Warszawa 30 – 17

o III miejsce
MMTS Kwidzyn – AZS AWFiS Gdańsk 24 – 19

o V miejsce
MKS MOS Gniezno – Finepharm Jelenia Góra 19 – 10

o VII miejsce
Kowalewo Pom. – Pogoń Szczecin 93’ 20 – 23

o IX miejsce
Pogoń 92’ Szczecin – Truso Elbląg 21 – 15

Najlepsza zawodniczka Paulina Piechnik - Wilanowia Warszawa
Najlepsza bramkarka Monika Kowalczewska - MKS MOS Gniezno
Najlepsza snajperka Karolina Kmin - CWKS Łódź

Najlepsza siódemka turnieju
  • Agnieszka Sieradzka - Warszawa
  • Patrycja Królikowska - Łódź
  • Martyna Podgórska - Kwidzyn
  • Daria Tuptyńska - Kwidzyn
  • Sylwia Domińczak - Gdańsk
  • Aneta Janiszewska - Gdańsk
  • Martyna Szwedek - Gniezno



Marcin Puk

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

 

 
reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych