BIPPoniedziałek, 18.6.2018

Cztery medale Mistrzostw Województwa dla I LO w Gnieźnie

Ogromnym sukcesem uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie zakończył się Finał Wojewódzki w biegach przełajowych.

W kategorii dziewcząt, 3. miejsce zdobyła Agata Zachwieja. Wśród  chłopców rywalizujących w biegu na najdłuższym dystansie 3000m 1. miejsce wywalczył Kacper Kwapiszewski, a na najniższym stopniu podium stanął Jakub Lewandowski. Po podliczeniu punktów uzyskanych przez reprezentacje szkół, okazało się że w klasyfikacji zespołowej uczniowie I LO zdobyli srebrne medale. Drużynę szkoły tworzyli Wojciech Fabiś, Jakub Gabryszak, Jacek Nowak, Stanisław Wąsowicz, Wojciech Kapela, Kacper Kwapiszewski i Jakub Lewandowski.