BIPWtorek, 16.1.2018

Zapowiedzi i komunikaty prasowe

Konferencja prasowa - zaproszenie

Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński oraz Jerzy Paweł Lubbe, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie zapraszają na konferencję prasową w temacie zmian wynagrodzeń pracowników administracji jednostek oświatowych powiatu.

 

Konferencja prasowa odbędzie się w czwartek, 18 stycznia br. o godzinie 13.00 w sali nr 2.46 (IIp.) Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.

 


Konferencja prasowa - zaproszenie
 

Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński oraz Paweł Matkowski, Dyrektor I LO w Gnieźnie zapraszają na konferencję prasową której tematem będzie zakończenie prac remontowych i modernizacji auli I LO w Gnieźnie. Obiekt został uszkodzony podczas nawałnicy, która przeszła nad powiatem gnieźnieńskim w sierpniu ubiegłego roku.

 

Konferencja prasowa odbędzie się 9 stycznia br.(wtorek) o godzinie 12.00 w I Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Kostrzewskiego 3 w Gnieźnie.


Konferencja prasowa – zaproszenie

Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński oraz Urszula Łomnicka, Prezes Organizacji Turystycznej Szlak Piastowski zapraszają na konferencję prasową dotyczącą wspólnych działań w obszarze turystyki, planowanych w roku 2018.

Konferencja prasowa odbędzie się 3 stycznia br. o godzinie 12.00 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, w sali nr 1.26 (przy sekretariacie starosty)

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych