„Joga w parku” już 30 sierpnia w Gnieźnie!

2012-08-28


która odbędzie się już w najbliższy czwartek, 30 sierpnia w gnieźnieńskim Parku Miejskim im. Władysława Andersa przy ul. Sobieskiego.
Ideą projektu „Joga w Parku” jest promocja zdrowego, aktywnego i naturalnego stylu życia. Spotkanie jest szansą na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego oraz zaproszeniem ich do wspólnej praktyki jogi i innych form aktywności tj. tai-chi, qi gong, nordic-walking. Gwarantujemy prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii. Zapraszamy zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z wymienionymi dyscyplinami, jak i tych, którzy już ćwiczą.
Ruch i relaks podczas wspólnych ćwiczeń wytwarza mnóstwo pozytywnej energii, co bezpośrednio oddziałuje na niesamowitą atmosferę tego typu akcji. Przedsięwzięcie kierujemy do wszystkich, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Do wspólnych ćwiczeń zapraszamy zabieganych i zapracowanych mieszkańców powiatu, a zwłaszcza młodzież, będąca w przeddzień nowego roku szkolnego.

Joga w parku to:
...a to wszystko na świeżym powietrzu, wśród zielonych drzew i śpiewu ptaków.

Plan imprezy:
16.30 – przywitanie, przedstawienie prowadzących, omówienie programu;
16.40 – Nordic – Walking – pokaz rozgrzewki + wyjście grupy w teren - prowadzący: Zdzisław Pawłowski;
17.00 – Qi GONG – zajęcia pokazowe - prowadzący: Maciej Bruch, Romuald Zimoch, Michał Posłuszny
17.20 – Joga – zajęcia pokazowe – równolegle prowadzone będą zajęcia jogi dla dzieci - prowadzące: Jolanta Komornicka – Dąbek, Jolanta Bosak
17.50 – Tai – Chi – zajęcia pokazowe - prowadzący: Maciej Bruch, Romuald Zimoch, Michał Posłuszny 18.15 – zakończenie

ZAPRASZAMY!

Starostwo Powiatowe