BIPNiedziela, 28.5.2023

Certyfikaty Najwyższa Jakość 2008

Certyfikaty Najwyższa Jakość 2008

Kapituła konkursu pod przewodnictwem prof. dr hab. Wiktora Gabrusewicza z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, wybrała przedsiębiorstwa, i instytucje, których produkty bądź usługi cechują się najwyższą jakością.

Certyfikat Najwyższej Jakości w dziedzinie EDUKACJI otrzymała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie za profesjonalizm i kompleksowość oferty dydaktycznej oraz stworzenie nowoczesnej bazy dydaktycznej opartej na profesjonalnym zapleczu lokalowym i kadrowym.

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie prof. dr hab. Józef Garbarczyk za pracę, która przyczyniła się do tego, że idea Najwyższej Jakości znajduje potwierdzenie w Jego codziennej działalności otrzymał tytuł Menedżera Najwyższej Jakości.

Certyfikat Najwyższej Jakości w dziedzinie BUDOWNICTWA otrzymała, mająca swoją siedzibę w Witkowie, firma remontowo-budowlana ANBUD – Andrzej Łykowski za najwyższy standard i kompleksowość usług świadczonych w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkalnych, przemysłowych, handlowo-usługowych, wielko- i średniopowierzchniowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, realizowanych w oparciu o nowoczesną bazę sprzętowo-transportową, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną i pracowników obsługi oraz konsekwentną realizację wizji i strategii rozwoju firmy.

W uroczystej gali powiat gnieźnieński reprezentował wicestarosta Dariusz Pilak.

Patronat nad programem „Najwyższa Jakość 2008” sprawowało Ministerstwo Gospodarki, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydent Miasta Poznania.

Marcin Pukdrukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki