BIPWtorek, 30.5.2023

Komunikat o konkursie na hasło i logo kampanii

Komunikat o konkursie na hasło i logo kampanii

Kwestia bezpieczeństwa na drodze była, jest i będzie sprawą wysokiej wagi. Problem jest szczególnie ważny, jeśli za kierownicą siadają ludzie po spożyciu alkoholu. Dlatego z inicjatywy: Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie, Senatora RP Piotra Gruszczyńskiego dnia 13 lutego 2009 r. rusza na terenie naszego powiatu kampania społeczna, której celem jest przestrzeganie przed prowadzeniem pojazdów po spożyciu alkoholu. Przedsięwzięcie wspierają również: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Stowarzyszenie Droga i Bezpieczeństwo oraz GWSHM „Milenium”.

W związku z akcją ogłasza się konkurs na logo i hasło kampanii. Zgłoszenia należy przesyłać do 26 stycznia 2009 r. do Biura Senatora Piotra Gruszczyńskiego (Gniezno, ul. Warszawska 13, z dopiskiem – konkurs na logo i hasło kampanii społecznej). Forma dostarczanych prac jest dowolna (wersja elektroniczna lub papierowa).

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci aparatu cyfrowego.

Honorowy patronat nad całą imprezą objął Poseł do Parlamentu Europejskiego, najbardziej znany kierowca rajdowy w Polsce – Krzysztof Hołowczyc.

Maciej Walery

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki