BIPNiedziela, 28.5.2023

Targi Turystyczne w Szczecinie

Targi Turystyczne w Szczecinie

W targach wzięło udział kilkudziesięciu wystawców z kraju oraz reprezentujących regiony turystyczne naszych zachodnich sąsiadów. Swoją ofertę prezentowały biura podróży, hotele, ośrodki wypoczynkowe, rekreacyjne, regiony i miasta turystyczne oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu turystycznego.

Piknikowi towarzyszyły liczne występy artystyczne grup młodzieżowych i folklorystycznych, koncerty wystawców i zespołów wokalnych.

Targi Turystyczne MARKET TOUR, to jedyne takie targi organizowane w formie plenerowego festynu. Z roku na rok popularność imprezy rośnie – Piknik nad Odrą znany jest już doskonale w całej Polsce i za granicą. Na Piknik przybywają licznie szczecinianie i turyści, by znaleźć interesujące oferty turystyczne na najbliższy sezon oraz by poznać miejsca warte odwiedzenia, a także by wspólnie spędzić czas wolny z rodzinami i przyjaciółmi.

Podczas trzeciego wystąpienia Wielkopolski na Pikniku obok Powiatu Gnieźnieńskiego i Gniezna reprezentowały się następujące samorządy Gmina Piła, Miasto Kalisz, Miasto Wągrowiec, a także Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie. Bardzo dobra lokalizacja i efektowna aranżacja stoiska Wielkopolski sprzyjały zainteresowaniu prezentowanych ofert.

Rodzinny charakter imprezy zachęca mieszkańców Szczecina i okolic do przybycia na targi i zapoznania się z ofertą turystyczną i zaplanowania zbliżających się wakacji.

Odwiedzający stoisko Wielkopolski pytali o możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na wielkopolskiej ziemi jak również o zabytki i muzea. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły turystyki kulturowej dotyczyły m.in. Szlaku Piastowskiego.

Piknik nad Odrą jest doskonałą okazją do zaprezentowania oferty turystycznej Mast i regionów tuż przez rozpoczynającymi się wakacjami, zwłaszcza, że mieszkańcy Szczecina i okolic bardzo chętnie za cel swoich wypraw wybierają Wielkopolskę.

Opracowanie: Biuro WOT
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki