BIPNiedziela, 28.5.2023

Spot reklamowy powiatu zaprezentowany

Spot reklamowy powiatu zaprezentowany

Po przeprowadzeniu głosowania - jednogłośnie nagrodę w konkursie muzycznym "Piastowski rytm" przyznano w/w zespołowi, założonemu i prowadzonemu przez lidera grupy - Aleksandra Schmidta; w składzie: Łukasz Frankowski, Adam Szczepaniak, Piotr Strzeszyński, Zdzisław Kotecki oraz gościnnie Justyna Krówczyńska (wokal).

Spośród 5 propozycji utworów nadesłanych do konkursu wybrano jeden pod tytułem: "W samym sercu Wielkopolski". Godny uwagi jest fakt, że członkowie zespołu Rajlender są rodowitymi Wielkopolanami, co więcej pochodzą z Gniezna i nadal mieszkają na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.

Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego zaznaczyła, że spot to typowo marketingowe narzędzie, które będzie wizytówką powiatu na wszelkich imprezach organizowanych przez starostwo, a także targach turystycznych. Natomiast pan Rafał Stańczak - dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie, jednocześnie członek jury, określił tą inicjatywę jako wspieranie lokalnej kultury co bardzo cieszy i za co dziękuje samorządowi.

Myślę, że główne przesłanie zawarte w spocie: "Z góry orzeł dumnie patrzy na swe włości. Powiat Gniezno w samym sercu Wielkopolski" zaczną nucić niedługo wszyscy mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego

Poniżej do pobrania spot:

 • "W samym sercu Wielkopolski"
    Słowa spotu reklamowego:

    Hej, tam z góry orzeł dumnie patrzy na swe włości
    Powiat Gniezno w samym sercu Wielkopolski!

     Posłała mnie matka na górę po jabłka,
     posłała mnie matka na górę hej

    Hej, tam z góry orzeł dumnie patrzy na swe włości
    Powiat Gniezno w samym sercu Wielkopolski!


  drukuj:
  udostępnij:
 • PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

  reklama aplikacji mobilnej
  Rejestracja rezerwacji pojazdów
  Status kolejki