BIPCzwartek, 16.9.2021

„Rozwijamy się z Europą”, czyli wystawa na temat zrealizowanych projektów unijnych

„Rozwijamy się z Europą”, czyli wystawa na temat zrealizowanych projektów unijnych

Wystawa będzie prezentowana na gnieźnieńskim rynku w okresie 3 - 14 sierpnia. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 4 sierpnia o godzinie 12:00.

Organizacja wielkoformatowej wystawy zdjęć projektów zrealizowanych na terenie Województwa Wielkopolskiego ze środków Funduszy Europejskich w latach 2004-2008 wpisuje się w akcję promującą Fundusze Europejskie na terenie naszego województwa.

Przypominamy, że Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest zlokalizowany przy ul Rynek 10/1 w Gnieźnie (w siedzibie Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o.). Konsultantki bezpłatnie udzielają informacji o dofinansowaniu projektów w ramach krajowych programów pomocowych ze środków Funduszy Europejskich. Gnieźnieński Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, po półtora roku działalności, jest drugim w województwie regionalnym punktem w zakresie ilości udzielonych konsultacji.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych