BIPPiątek, 02.6.2023

Nocny rajd samochodowy dla każdego!!!

Nocny rajd samochodowy dla każdego!!!

Zabawa – dostępna dla wszystkich – rozpocznie się w piątek 21 sierpnia przy salonie Auto Premium w Poznaniu – ul. Krańcowa 40/42. Po rozpoczęciu i odprawie technicznej uczestnicy wyruszą na liczącą ok. 80 km trasę rajdu – wiodącą głównie drogami asfaltowymi. Oprócz prób sprawnościowych, konkurencji zabawowych i testów tematycznych uczestnicy zwiedzą nocą Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy i Katedrę Gnieźnieńską!

X Nocny Jastrząb to II eliminacja „Rajdowego Pucharu FX 2009 - Wielkopolskie Podróże”, podczas którego wielkopolskie powiaty przybliżają uczestnikom organizatorzy – FX partnerzy Nietypowe imprezy integracyjne dla firm.

Na zakończenie organizatorzy proponują dyskotekę i bowling w klubie Bowling Gniezno. Na wszystkich rajdowców będzie tam czekał ciepły poczęstunek, na najlepszych będą czekać puchary. Zakończenie przewidziane jest na godzinę 4:00.

Szczegółowe informacje o imprezie uzyskać można na stronie www.fxpartnerzy.pl lub pod numerem tel. 061-8266-275. Zgłoszenia wzięcia udziału w imprezie można dokonać telefonicznie lub ze strony internetowej do dnia 19 sierpnia. <

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!
"FX partnerzy"drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki