BIPCzwartek, 16.9.2021

Prace związane z budową hali przebiegają zgodnie z planem

Prace związane z budową hali przebiegają zgodnie z planem
Obecnie przygotowywana jest koncepcja programowo – przestrzenna, w oparciu o plan zagospodarowania przestrzennego – mówi starosta. – Będzie ona gotowa we wrześniu i będzie zawierała wizualizację oraz kosztorys.

Dzięki pozwoleniu dyrektora Wojskowych Zakładów Remontowo-Budowlanych, będzie można przeprowadzić dodatkowy dojazd do centrum, od strony ul. Chrobrego. Jeszcze w czerwcu byłem razem z dyrektorem wydziału Architektury i Budownictwa starostwa oraz prezesem Zdzisławem Kujawą i pana dyrektora Flakowskiego i taką zgodę udało nam się uzyskać, po spełnieniu akceptowalnych przez nas warunków. – dodaje Krzysztof Ostrowski.

Kolejną dobrą informacją, jest również ta, że po docierających do nas sygnałach ze strony społeczeństwa, eksperci jeszcze raz przeanalizowali ilość potencjalnych miejsc parkingowych przy centrum i jednoznacznie stwierdzili, że będzie ona wystarczająca. Nadal nie ma natomiast jasnego stanowiska prezydenta miasta Jacka Kowalskiego w sprawie budowy hali.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych