BIPCzwartek, 08.6.2023

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje
Już 19 listopada odbędzie się w Trzemesznie kolejny, trzeci już dyżur konsultantki Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżury pracowników gnieźnieńskiego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, działającego z ramienia Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, odbywają się w Trzemesznie w każdy trzeci czwartek miesiąca dzięki zaangażowaniu Pana Pawła Kocha i porozumieniu z Urzędem Miasta i Gminy w Trzemesznie. Spotkania informacyjne przeznaczone są dla osób zainteresowanych możliwością pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na różnego rodzaju projekty m.in. na rozpoczęcie i na rozwój działalności gospodarczej.

Dotychczas z konsultacji w Trzemesznie skorzystali przedstawiciele m.in. przedsiębiorstw, organizacji pożytku publicznego, jednostek samorządu terytorialnego, jak również osoby chcące rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w siedzibie dawnego Gminnego Centrum Informacji (Pl. Św. Wojciecha w Trzemesznie) w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach 9:45-12:45.

Zainteresowanych funduszami unijnymi zapraszamy również do siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie w Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego przy ul. Rynek 10/1, tel. 061 425 02 90, e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl oraz na stronę internetową www.wrpo.wielkopolskie.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet Państwa.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki