BIPCzwartek, 06.5.2021

Bezpłatna diagnostyka mammograficzna

Bezpłatna diagnostyka mammograficzna
Do przeprowadzenia badań z programów profilaktycznych, na podstawie umowy z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ, została wytypowana firma: Centrum Medyczne Św. Jerzego z Poznania.

Z badań mogą skorzystać kobiety w wieku 50 – 69 lat ( roczniki od 1940 do 1959 ), które nie odbywały tego typu badań w ciągu ostatnich dwóch lat. Przepraszamy panie, będące w innym wieku, ale NFZ pokrywa koszty badań osób jedynie w powyżej podanym przedziale wiekowym.

Wyniki badań mammograficznych zainteresowani otrzymują po ok. miesiącu od daty badania. Będą one do odbioru w Wydziale Ochrony Zdrowia przy ul. T. Kościuszki 7, w Sekretariacie – pokój Nr 1, tel. 424 66 11 ( budynek po byłym Urzędzie Skarbowym ).

Osoby zainteresowane badaniem mogą się rejestrować w godz. 8:00 – 16:00 pod numerem 061 844 27 27. Istnieje możliwość rejestracji w dniu badania, w ambulansie, jeśli będą wolne miejsca na liście.

Odpłatność dla osób nie spełniających kryteriów wiekowych wynosi 70 zł.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych