BIPŚroda, 26.1.2022

Kondolencje z powodu śmierci Klausa Bochowa, Przewodniczącego Rady Powiatu Teltow- Fläming

Kondolencje z powodu śmierci Klausa Bochowa, Przewodniczącego Rady Powiatu Teltow- Fläming
Klaus Bochow był człowiekiem bardzo aktywnym, sprawował wiele funkcji i urzędów honorowych. Z wykształcenia był dyplomowanym chemikiem. W 1993 roku został przewodniczącym Rady Powiatu Teltow- Fläming. Wcześniej w latach 1990 - 1993 r., pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu Zossen. Od 1999 roku Klaus Bochow jako bezpośrednio wybrany poseł, przynależał do Landtagu Brandenburgii. Tam w obecnej kadencji był członkiem Komitetu ds. Wewnętrznych w Komitecie ds. Europejskich oraz w Parlamentarnej Komisji ds. Kontroli. Punktem zwrotnym w pracy Klausa Bochowa było reprezentowanie interesów gminnych w Landzie Brandenburgii.

Ponadto Klaus Bochow był członkiem Rady powiatów Brandenburgii, w której od roku 1990 sprawował funkcję jako wiceprzewodniczący. Z kolei jako przewodniczący Rady Nadzorczej Agencji Wspierania Gospodarki Powiatu Teltow- Fläming, czynnie wspierał działania mające na celu rozwój gospodarczy tego regionu.

Pamięć o śp. Klausie Bochowie będzie przechowywana w naszych sercach i pamięci. Chcielibyśmy złożyć wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i grona współpracowników śp. Klausa Bochowa.

Danuta Winiarska
Przewodnicząca Rady Powiatu Gnieźnieńskiego
Krzysztof Ostrowski
Starosta Gnieźnieński
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych