BIPNiedziela, 28.5.2023

Targi Turystyczne w Łodzi

Targi Turystyczne w Łodzi
Obok Gniezna, Powiatu Gnieźnieńskiego oraz OT „Szlak Piastowski” na Targach obecnych było około 160 wystawców z Polski i zagranicy. Targi zgromadziły tłumy miłośników turystyki. Każdy ze zwiedzających mógł znaleźć coś dla siebie. Różne regiony z naszego kraju, starały się zachęcić odwiedzających prezentując bogate atrakcje turystyczne. Wtórowali im goście z Portugalii, Ukrainy, Węgier, a nawet Rosji. Tradycyjnie, jak to w Łodzi, obok podstawowej wymiany informacji turystycznej, zwiedzający mogli skosztować regionalnych potraw nie tylko z samej Polski. Na stoisku biura podróży, które organizowało wycieczki do Meksyku i Ameryki Południowej można było skosztować tak egzotycznych przysmaków, jak prażone pasikoniki.

Stoisko Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego na „Szlaku Piastowskim” przyciągnęło ogromną ilość zwiedzających. Jak zawsze rozchwytywany, był Szlak Piastowski. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się turystyka aktywna, a w szczególności szlaki rowerowe w Powiecie Gnieźnieńskim. Swoją obecność na inscenizacji Koronacji Królewskiej w Gnieźnie zapowiedziały też rzesze miłośników turystyki kulturowej.

Oprócz fachowej informacji goście odwiedzający stoisko mogli liczyć na różnorodne materiały promocyjne i drobne upominki.

Danuta Kryszak

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki