BIPPiątek, 09.6.2023

Asystenci starostów dożynek powiatowo-gminnych

Asystenci starostów dożynek powiatowo-gminnych
W tym tygodniu natomiast poznaliśmy osoby, które będą pełnić funkcje asystentów starostów dożynek. Będą nimi pani Mariola Jurgońska i pan Tomasz Strzyź. Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę asystentów starostów dożynek.

ASYSTENTKA STAROŚCINY DOŻYNEK MARIOLA JURGOŃSKA – Wspólnie z mężem Wojciechem prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 47 ha, położone w miejscowości Ławki, gmina Trzemeszno. Gospodarstwo ukierunkowane jest na produkcję roślinno-zwierzęcą. Pani Mariola jest osobą bardzo aktywną i udziela się społecznie. Jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Ławkach.

ASYSTENT STAROSTY DOŻYNEK TOMASZ STRZYŻ – Razem z żoną Agnieszką pan Tomasz jest właścicielem gospodarstwa rolnego w Trzuskołoniu. Na 22 hektarach uprawiane są rzepak, pszenica jęczmień oraz ziemniaki przemysłowe. Nasz asystent jest również hodowcą trzody chlewnej. Gospodarstwo jest w pełni zmechanizowane, są tutaj wszystkie maszyny potrzebne do produkcji rolnej. Pan Tomasz jest absolwentem Technikum Rolniczego i ojcem dwójki dzieci.drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki