BIPCzwartek, 01.6.2023

Konkurs „Obywatelka poszukiwana” rozstrzygnięty

Konkurs „Obywatelka poszukiwana” rozstrzygnięty
Fundacja wspiera swoje statutowe cele przede wszystkim poprzez upowszechnienie nowego wizerunku aktywnej obywatelki – kompetentnej liderki, menedżerki, animatorki podejmującej się realizacji zadań na rzecz całego społeczeństwa i aktywnie uczestniczącej w procesie wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego.

Fundacja Obywatelki.pl zarejestrowana została w grudniu 2008 roku. Powstała w wyniku długoletniego doświadczenia fundatorek w działalności społecznej (w tym realizacji zadań na rzecz aktywizowania środowiska kobiet), jako odpowiedź na potrzebę ciągłego wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego w oparciu o działalność kobiet – obywatelek.

W sierpniu br. Fundacja ogłosiła konkurs „Obywatelka poszukiwana”, będący częścią projektu „Czas obywatelek” realizowanego przez Fundację Obywatelki.pl ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2010.

Celem konkursu było wyróżnienie i promocja kobiet, których działalność wpływa na rozwój społeczeństwa obywatelskiego i lokalnych społeczności oraz promocja i upowszechnianie aktywności obywatelskiej kobiet.

Do konkursu zgłoszono blisko 150 osób. Wyniki konkursu ogłoszono 30 października 2010 roku. Wśród laureatek konkursu znalazła się pani Bogusława Młodzikowska, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, oraz pani Mariola Sochacka, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kłecku. Laureatki konkursu staną się bohaterkami publikacji poświęconych działalności obywatelskiej kobiet w Wielkopolsce. Laureatkom gratulujemy i cieszymy się, że w naszym środowisku są takie ciekawe osobowości!

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki