BIPSobota, 03.6.2023

Złote Orły 2010

Złote Orły 2010
Uroczysta gala "Złote Orły 2010" była również doskonałą okazją do podsumowania tegorocznych dokonań żużlowców z pierwszej stolicy. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych.

W trakcie spotkania prezes TŻ Start Arkadiusz Rusiecki poinformował m.in. o planach kadrowych na przyszły sezon. Drużynę Startu nadal będą reprezentować Krzysztof Jabłoński oraz Michał Szczepaniak. Z orłem na plastronie będą także jeździć Mirosław Jabłoński, Adrian Gomólski oraz Daniel Jeleniewski.

Obecny na gali starosta gnieźnieński Krzysztof Ostrowski podkreślił wkład powiatu w wyniki osiągane przez gnieźnieńskich żużlowców. - Myślę, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego sukcesu, jaki niewątpliwie Start w tym roku osiągnął. Cały sezon był zaskakujący, pełen zwrotów akcji i różnych dramatycznych wydarzeń. Powiat od trzech lat współpracuje z klubem i jest to nasza strategiczna decyzja. Przez ten okres przekazaliśmy czterysta tysięcy złotych. Dla nas jest to sporo, gdyż środki są ograniczone, a poza tym do tej pory zawsze wspieraliśmy sport amatorski oraz szkolenie dzieci i młodzieży. Czujemy się dumni, że chociaż w ten sposób możemy pomóc - powiedział.

Starosta gnieźnieński oraz prezydent Gniezna podczas uroczystości otrzymali bardzo ciekawe upominki w postaci... nawierzchni gnieźnieńskiego toru, umieszczonej w specjalnych szklanych pojemnikach. Przedstawicielom rady miasta i powiatu prezes TŻ Start wręczył okolicznościowe grawertony, a sponsorom gnieźnieńskiej drużyny statuetki „Złote Orły 2010”.

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki