BIPPiątek, 30.7.2021

Wileki Bal Księżniczek i nie tylko…..

Wileki Bal Księżniczek i nie tylko…..
Tradycyjny bal karnawałowy przeobraził się w wyjątkowy bal, który przeniósł dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w baśniowy świat marzeń oraz pozwolił, choć na chwilę wcielić się w ulubione postacie z bajek.

Zabawy taneczne przeplatały różne konkursy, w których dzieci chętnie brały udział: szukały pantofelka Kopciuszka, zamieniały się w krasnoludki, brały udział w tańczącej loteryjce.

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom Moliki Książkowe ze Szkoły Podstawowej nr 3 uatrakcyjnili bal krótkim przedstawieniem: „Kopciuszek” na podstawie książki „Kabaret na Jednej Nodze” W.Chotomskiej. Odbyła się Parada Książek o rycerzach i księżniczkach, które, na co dzień można wypożyczyć w placówkach Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.

Impreza, którą przygotowały: koordynator akcji CPCD Ewa Jaworska z BPMG, Magdalena Karpińska z BPMG i Stowarzyszenia Konfraternia Teatralna oraz lider akcji Jadwiga Kierzenkowska z SP3, pozostawiła wszystkich w nastroju pełnym wrażeń i uśmiechów.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych