BIPNiedziela, 28.5.2023

Bezpłatna diagnostyka mammograficzna

Bezpłatna  diagnostyka  mammograficzna
Do przeprowadzenia badań z programów profilaktycznych na podstawie umowy z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ została wytypowana firma: Centrum Medyczne Św. Jerzego, ul. Jasielska 14, 60-476 Poznań.

Kobiety z przedziału wiekowego 50 – 69 lat ( roczniki od 1942 do 1961 ), które nie odbywały tego typu badań w ciągu ostatnich 2 lat mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, w ramach programu profilaktyki raka piersi. Przepraszamy panie z przedziału wiekowego rocznikowo wcześniejszego i późniejszego, że nie mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, ale NFZ pokrywa koszty badań pań w powyżej podanym przedziale wiekowym.

Osoby zainteresowane badaniem mogą się rejestrować od 24 stycznia 2011r. Rejestracja telefoniczna (dane i pesel) w godz. 8:00 – 16:00 pod numerem 61 844 27 27. Istnieje możliwość rejestracji w dniu badania, w ambulansie o ile będą wolne miejsca na liście.

Dla pań, powyżej 35 roku życia, nie spełniających kryteriów badań bezpłatnych, koszt mammografii wynosi 80 zł (należy zgłosić się ze skierowaniem od lekarza rodzinnego lub specjalisty).

Anna Krajewska
p.o. Dyrektor
Wydziału Ochrony Zdrowia

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki