BIPPoniedziałek, 29.5.2023

TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT – 9 edycja

TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT – 9 edycja
edycja LUBUSKA, która odbędzie się:
  • w dniach 22-23 lutego 2011r. (wtorek-środa) w Zielonej Górze – Hala Gimnazjum nr 2
  • w dniach 1-2 marca 2011r. (wtorek-środa) w Gorzowie Wlkp. – Hala AWF ul. Słowiańska
edycja WIELKOPOLSKA, która odbędzie się:
  • w dniu 15 marca 2011r. (wtorek) w Pile – Hala MOSiR ul. Żeromskiego 90
  • w dniu 22 marca 2011r. (wtorek) w Lesznie – Hala ZST ul. Narutowicza 74a
Targi mają na celu zapoznanie młodzieży i przyszłych studentów z ofertą edukacyjną wraz z możliwościami kształcenia i rozwoju. Swoją ofertę każdego roku prezentuje ponad 120 wystawców z całego kraju i zagranicy:
  • szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety prezentujące programy studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, kursów, szkoleń, itp.;
  • szkoły policealne, pomaturalne, ośrodki i instytuty szkoleniowe;
  • szkoły ponadgimnazjalne: licea, technika, szkoły zawodowe.
Ponadto dla osób rozpoczynających życie zawodowe, bezrobotnych i zamierzających zmienić pracę odbywają się Targi Pracy. Firmy, urzędy i instytucje prezentują oferty pracy, staży i praktyk zawodowych.

UCZELNIE WYŻSZE
Każdego roku na targach prezentuje się wiele uczeni wyższych z całego kraju. Wśród wystawców targowych znajdują się uczelnie z Poznania, Szczecina, Wrocławia, Łodzi, Warszawy, Leszna, Piły, Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry, Koszalina i wielu innych ośrodków. To jedyne targi w Polsce z tak bogatą prezentacją uczelni wyższych z różnych miast !!!

TARGI PRACY i KARIERY
Wydarzenie jest nieodłącznym elementem targów edukacyjnych. Jest adresowane przede wszystkim do młodych osób wkraczających na rynek pracy, poszukujących stałego lub tymczasowego zatrudnienia, stażu, praktyk, a także do osób bezrobotnych poszukujących pracy. Targi Pracy i Kariery 2011 to dla młodzieży doskonała okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy, zaś dla pracodawców niepowtarzalna szansa do pozyskania nowych kadr, poprzez bezpośrednią prezentację oferty i możliwość spotkania z potencjalnymi kandydatami.

ODWIEDZANIE TARGÓW PRZEZ MŁODZIEŻ SZKOLNĄ
Targi co roku odwiedza kilka tysięcy młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Młodzież odwiedza targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami. Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny.

Pełna informacja o targach znajduje się na stronie internetowej: www.absolwent.targi.pl

drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki