BIPWtorek, 11.5.2021

MARCOWE KOTY, czyli parada kotów dużych i małych

MARCOWE KOTY, czyli parada kotów dużych i małych
Postawioną tezę będą sprawdzać dzieci podczas zabawy literackiej w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom 9 marca o godz. 8.30 w Centrum Kultury Scena To Dziwna. Podczas cyklicznych spotkań z książką „Czytajki z naszej bajki” nastąpi odczytanie kociego świata z bajek, opowiadań, powieści na co dzień dostępnych w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna.

A kocia literatura jest bardzo ciekawa. Dzieci dowiedzą się z niej:czy kot zawsze spada na cztery łapy, dlaczego kot mruczy...Poznają wiersze o kotach w ramach zabawy:”Kotki i zwrotki”, zaprezentują też kocie kreacje. Po spotkaniu okaże się czy dzieci mają kota na punkcie kota.

Do stworzenia wielkiej kociej rodziny zapraszają: Centrum Kultury „Scena to dziwna”, koordynator akcji CPCD Ewa Jaworska z BPMG oraz kustosz Magdalena Karpińska z BPMG i Stowarzyszenia Konfraternia Teatralna.

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych