BIPNiedziela, 04.6.2023

Znam swojego sąsiada

Znam swojego sąsiada
Do udziału zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczelni wyższych z powiatu gnieźnieńskiego. Termin nadsyłania prac upływa 15 maja 2011r.

Jeżeli interesujesz się zagadnieniem szeroko rozumianych relacji polsko-niemieckich, masz ciekawy pomysł na plastyczną ilustrację stosunków sąsiedzkich pomiędzy tymi narodami lub chciałbyś wyrazić swoje poglądy w formie pisemnej – weź udział w ogłaszanym konkursie: Znam swojego sąsiada – o relacjach polsko-niemieckich.

Konkurs potrwa od 1 kwietnia 2011 r. do 15 maja 2011 r. a uczestniczyć w nim mogą gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci. Udział w konkursie jest bezpłatny, a dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody. Najciekawsze prace plastyczne (fotografia, obraz, rysunek, rzeźba itp.) zostaną pokazane na wystawie, która będzie artystycznym uzupełnieniem wspomnianej wyżej konferencji naukowej organizowanej w dniu 17 czerwca 2011 r. w Kolegium Europejskim UAM w Gnieźnie. Nagrodzone prace pisemne opublikowane zostaną na stronach internetowych Instytutu Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie. W składzie kapituły oceniającej nadesłane prace znajdują się wyznaczeni przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz Instytutu Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie.

Prace konkursowe wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym oraz Oświadczeniem, o którym mowa w Regulaminie Konkursu, należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno, z dopiskiem na kopercie: „Konkurs – znam swojego sąsiada”. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu. Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pod numerem telefonu: (061) 426-17-68. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin Konkursu wraz z Oświadczeniem dostępne są na stronach internetowych: www.powiat-gniezno.pl oraz www.ceg.amu.edu.pl.

Załącznik
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki