BIPCzwartek, 24.6.2021

Konkurs w grillowaniu

Konkurs w grillowaniu
Tematem tegorocznej edycji zmagań kulinarnych jest: „Grillowany pstrąg w towarzystwie aromatycznej sałatki z warzyw”, a uczestnikami konkursu będzie 7 dwuosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych o profilu gastronomicznym z Wielkopolski (Poznań, Swarzędz, Września, Witkowo, Gniezno).

Drużyny, po losowaniu stanowisk pracy, będą rozpoczynały zmagania konkursowe co 10 minut. Czas przeznaczony na wykonanie 6 porcji dań konkursowych to 90 minuy.

Ze względu na charakter konkursu będzie on przeprowadzony na boisku szkolnym, czynności wymagające obróbki wstępnej ryb, warzyw i owoców będą przeprowadzone w pracowni technologicznej.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji grill, powierzchnię roboczą i podstawowy sprzęt gastronomiczny oraz talerze.

Konkurs oceniany będzie przez profesjonalne Jury, w skład którego wchodzą szefowie renomowanych restauracji Poznania i Gniezna oraz rektor Wyższej Szkoły Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
mgr Dariusz Banicki

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych