BIPWtorek, 11.5.2021

Skandia Maraton Lang Team 2011

Skandia Maraton Lang Team 2011
ym razem skromna, bo 6 osobowa ekipa zmagała się z trzema dystansami (mini, medio i grand fondo). Jak zwykle p. Czesław Lang przekonał, że zawody można organizować przy każdej pogodzie, a liczba ponad 1000 startujących świadczy o tym, że dla kolarza górskiego każda pogoda nadaje się do jazdy.

Trasy poszczególnych dystansów organizatorzy przygotowali bardzo dobrze przebiegały one po ok. 30 km pętli, którą zawodnicy w zależności od wybranego dystansu pokonywali raz, dwa lub trzy krotnie. Mylił by się ten, który twierdziłby, że w Gdańsku nie ma gór – trasa była bardzo wymagająca i chyba tylko najlepsi zawodnicy z krajowej czołówki byli w stanie ją przejechać nie schodząc z roweru.

Co nas szczególnie cieszy w Gdańsku udało nam się wywalczyć 17 miejsce drużynowo na 35 klasyfikowanych zespołów.

Do końca cyklu czeka nas jeszcze 3 edycje (Rzeszów, Białystok) z finałem 1 października w Kwidzynie. Nadal będziemy walczyć o jak najlepsze pozycje.

Poniżej aktualne tabele wyników:


drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych