BIPNiedziela, 11.4.2021

Konferencja prasowa

Konferencja prasowa
Tematem konferencji były działania podjęte na rzecz pogorzelców z Pruchnowa.

Ustalono, iż 22 lipca 2011 r., o godzinie 19:00 w Hotelu Atelier w Gnieźnie odbędzie się licytacja obrazów. Zaproszenia na aukcję zostaną skierowane przede wszystkim do podmiotów gospodarczych. Uzyskany dochód w całości zostanie przeznaczony na odbudowę budynku. Podczas spotkania będzie można wylicytować prace m.in. Kazimierza Muszyńskiego, Krystyny Jóźwiak, Anny Smolenko, Marii Chwiałkowskiej - Grygiel, Danuty Kubiś, Kazimierza Kujawskiego oraz Arkadiusza Laukstaedta. W czasie licytacji będzie można posłuchać koncertu w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej.

W akcje odbudowy domu pogorzelców włączyło się również Stowarzyszenie Caritas.

Z pomocą senatora, Spółdzielnia Nabywców w Działyniu wydała cegiełki o wartości 10, 50 i 100 zł, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc pogorzelcom. Można je nabyć w biurze senatorskim (Gniezno, ul. Warszawska 13).

Pieniądze na odbudowę budynku można także wpłacać na konto nr 66 2030 0045 1110 0000 0207 9470 z dopiskiem "POMOC POGORZELCOM".drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych