BIPŚroda, 23.6.2021

Najpiękniejsze jesienne posesje i zagrody wiejskie Powiatu Gnieźnieńskiego

Najpiękniejsze jesienne posesje i zagrody wiejskie Powiatu Gnieźnieńskiego
Powołana Zarządzeniem Starosty Komisja Konkursowa postanowiła przyznać 3 nagrody główne i 6 wyróżnień.
Beata i Sławomir Biegała z Niechanowa, miejsce II- Mirandolina Andrzejewska, również z Niechanowa, natomiast miejsce III zajął Michał Dziel z Kruchowa.

Gratulacje i wyróżnienia otrzymali:
  • Alicja Kuśmierz
  • Aneta Wrzos
  • Elżbieta Krystkowiak
  • Sylwia Król
  • Henryk Kryściak
  • Marek Michalak
W konkursie przyjęliśmy szereg kryteriów, według których ocenialiśmy posesje zgłoszone do konkursu. Zauważamy, że posesje mieszkańców naszego powiatu wyraźnie pięknieją. Nie chodzi tylko o to, żeby powstał nowy dom, który ma ciekawą elewację, wspaniały dach i inne rozwiązania architektoniczne, ale przede wszystkim o panującą czystość i porządek. Nie liczą się tylko kolory i nakłady pieniężne, liczy się przede wszystkim włożone serce i zaangażowanie - podkreśliła Alina Kujawska–Matanda, Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego i Przewodnicząca Komisji Konkursowej.

Ciekawa kompozycja przestrzenna, bogactwo roślin i dbałość o szczegóły ukazująca pasję w tworzeniu atrakcyjnego przyrodniczo miejsca wypoczynku – elementy oceniane przez Komisję Konkursową można zobaczyć na fotografiach, których wystawę zaaranżowano w holu na pierwszym piętrze budynku Starostwa (ul. Jana Pawła II 9/10, Gniezno). Posesje laureatów konkursu można podziwiać do wtorku 22 listopada br.

Serdecznie zapraszamy!

drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych