BIPPoniedziałek, 21.6.2021

Śpiewaliśmy dla Elizy

Śpiewaliśmy dla Elizy
Po raz pierwszy mamy okazję spotkac się w tak szerokim gronie i sprawdzić swoje umiejętności wokalne – mów starosta Dariusz Pilak. – To dla nas wszystkich nowe doświadczenie. Osobiście bardzo się cieszę z tej inicjatywy, ponieważ mamy szansę okazać wsparcie w trochę inny sposób – nie tylko przekazując pieniądze, ale dając coś od siebie, angażując się bezpośrednio. Wierzę, że kolęda znajdzie uznanie wśród mieszkańców i z przyjemnością wszyscy posłuchamy jej przy wigilijnym stole.

Organizatorem akcji jest Radio Plus. Wkrótce nastąpi promocja teledysku i płyty, na której będzie można posłuchać popisów wokalnych najważniejszych osób w naszym mieście. Powiat Gnieźnieński z całym zaangażowaniem włączony jest w akcję i weźmie aktywny udział w promowaniu płyty.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia. Publikujemy je dzięki uprzejmości firmy FotoStube i Radia Plus.
drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych