BIPSobota, 03.6.2023

Turniej Wiedzy o Żużlu… na półmetku

Turniej Wiedzy o Żużlu… na półmetku
Gnieźnieńscy żużlowcy odwiedzili już sześć z dziesięciu gmin powiatu. Kolejne spotkania odbędą się jeszcze w tym tygodniu w Mieleszynie, Trzemesznie i Szczytnikach Duchownych. Seria eliminacji zakończy się 23 stycznia w Kłecku.

Przypominamy, że dla uczestników „Powiatowego Turnieju Wiedzy o Żużlu pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka”, przygotowano atrakcyjne nagrody. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do Finału Powiatowego otrzymają zestawy upominków od Powiatu Gnieźnieńskiego i TŻ „Start” Gniezno. Drużyna, która znajdzie się w Wielkim Finale, w przypadku pokonania reprezentacji Startu Gniezno, otrzyma Nagrodę Główną – 3 karnety na Trybunę Główną, na wszystkie imprezy organizowane przez Towarzystwo Żużlowe „Start” w sezonie 2012. W wypadku przegranej rywalizacji z reprezentacją Startu, Finaliści otrzymają Nagrodę Pocieszenia w postaci 3 karnetów ulgowych na 7 meczów rundy zasadniczej. 

Nagrodą-niespodzianką ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie będą trzy vouchery na „Jazdę Bolidem rodem z F1 – Co–Drive”, czyli wyjątkowa możliwość wcielenia się w rolę pilota profesjonalnego kierowcy wyścigowego, podczas około godzinnego pobytu na poznańskim torze. Zwycięzcy Turnieju będą mieli więc okazję poczuć adrenalinę porównywalną do emocji towarzyszących gnieźnieńskim żużlowcom podczas walki o ligowe punkty. 

Regulamin „Powiatowego Turnieju Wiedzy o Żużlu pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka” dostępny jest tutaj
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki