BIPSobota, 03.6.2023

Wesołe świętowanie Dnia Niepodległości

Wesołe świętowanie Dnia Niepodległości
Po drugie – z okazji tego wyjątkowego dla nas wszystkich święta pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka odbył się w Centrum Kultury eSTeDe koncert skierowany do najmłodszych Polaków – Dzieci z Brodą.

Zorganizowanie koncertu w luźnej atmosferze, dla najmłodszych, doskonale wpisuje się w filozofię dzisiejszego święta propagowaną przez Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego, który wyraźnie propaguje ideę święta wesołego, otwartego na pozytywne odczucia i przeżywanego również przez zabawę – mówi Starosta Dariusz Pilak. – To udało nam się tutaj osiągnąć. Usłyszeliśmy klasyczne, patriotyczne piosenki w dynamicznych i świeżych aranżacjach przygotowanych dla dzieci. Poprzez zabawę najlepiej się uczymy, poznajemy historię. Stąd taki pomysł.

Trzeba przyznać, że koncert był wyjątkowy. Dzieci Joszko Brody wraz z artystami występującymi na scenie znakomicie rozruszały licznie zgromadzoną publiczność. Można było tańczyć, śpiewać i przeżywać pozytywnie Dzień Niepodległości przy piosenkach patriotycznych. Po koncercie wszyscy widzowie wychodzi napełnieni pozytywną energią i byli zachwyceni atmosferą, którą udało się wytworzyć na sali. Scena To Dziwna po raz kolejny zaskoczyła znakomitym pomysłem i zafundowała nam świetny koncert. Jak widać, z roku na rok eSTeDe poprzeczkę stawia sobie coraz wyżej. Już nie możemy się doczekać co przeżyjemy za rok!drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki