BIPSobota, 19.6.2021

Nowe kadry inżynierskie w powiecie

Nowe kadry inżynierskie w powiecie
Absolwentom towarzyszyły rodziny oraz liczne grono zaproszonych gości. Poza władzami uczelni, pracownikami dydaktycznymi i administracyjnymi, absolwentom PWSZ gratulowali także gnieźnieńscy parlamentarzyści, przedstawiciele gmin powiatu i uczelni wyższych z Gniezna.

Starosta Gnieźnieński Dariusz Pilak, zwracając się do bohaterów niedzielnej uroczystości, życzył im powodzenia i wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, gratulując jednocześnie osiągniętych wyników.

W imieniu wszystkich absolwentów podziękowania dla władz uczelni, wykładowców, rodziców i pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej złożył Maciej Recki, były przewodniczący Samorządu Studenckiego.

Uroczystość była okazją do podsumowań i refleksji na temat przyszłości absolwentów. Była również dowodem, że studia to nie tylko nowe wyzwania i trud pracy, ale także czas przyjaźni, radości, sukcesów i satysfakcji.drukuj:
udostępnij:
Projekty realizowane przez powiat

Projekty realizowane przez powiat

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych